Movies
Ratings
211
SupermanRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
BorderlandsRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0

Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 3.5