Series
Ratings
193

The Beauty InsideRated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Disappointing HusbandRated ★ 2.5
Black Leather NotebookRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.0
My Daddy Is An Idol!Rated ★ 2.0
Minami's GirlfriendRated ★ 1.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Kaibutsu-kunRated ★ 4.0
Bomb Bee MenRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
Bambino!Rated ★ 3.0
プライドRated ★ 3.5

Woman of DignityRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0