Movies
Ratings
97

The PriestsRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0

The Spy Gone NorthRated ★ 5.0

The Truth BeneathRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5

AshfallRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0

The Divine FuryRated ★ 3.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.5

Midnight RunnersRated ★ 4.5