Movies
Ratings
234
Good NewsRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5

About FamilyRated ★ 2.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Wolf ManRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5

FluRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5