Series
Ratings
75
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.0
SupacellRated ★ 2.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Midsummer NightRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5

Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5