Titles you rated
The ChildeRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
65Rated ★ 0.5

Baby DriverRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0

BurningRated ★ 4.5