Series
Ratings
31
Unknown SeoulRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Nineteen to TwentyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 5.0
Private LivesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0

One Spring NightRated ★ 4.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0