Movies
Ratings
413
Glee: The Concert MovieRated ★ 4.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0

A Simple FavorRated ★ 4.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0

Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 1.5