Titles you rated

Omniscient ReaderRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5

ChefRated ★ 4.0
The Wandering ChefRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0

#AliveRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5