Series
Ratings
88
The DinosaursRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
World Theme TravelRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5

Oshi no KoRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.5