Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0