Movies
Ratings
3288
It FollowsRated ★ 2.0
Antonia's LineRated ★ 4.5
Proof of InnocenceRated ★ 1.5
The Burmese HarpRated ★ 2.0
The Kon Ichikawa StoryRated ★ 3.0
Empire of PassionRated ★ 2.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
The Riot ClubRated ★ 2.0
Before the Winter ChillRated ★ 3.0
EverydayRated ★ 2.5
Camille RewindsRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.0

Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 3.5
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
In the RoomRated ★ 3.0