Movies
Ratings
125

ArahanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0

AkiraRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
Personal EffectsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0