Movies
Ratings
1045
Two People Exchanging SalivaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Mad Dance OfficeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
Hold Your Breath: The Ice DiveRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
EquusRated ★ 4.0
SiratRated ★ 1.5
Project YRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0

Castle in the SkyRated ★ 3.5
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 4.5