Movies
Ratings
169
The WidowRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Exterminating AngelRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The GesuidouzRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
On Your LapRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5