Titles you rated

KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.5

Knives OutRated ★ 3.5

The 100th Love with YouRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0