Series
Ratings
24
Fight For My WayRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
All InRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0