Series
Ratings
16

AjinRated ★ 4.5
Elfen LiedRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
XIII: The ConspiracyRated ★ 5.0