Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5

The Battleship IslandRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0