Movies
Ratings
356
SearchingRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0

My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.0

Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0

The Last PrincessRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5

MoneyRated ★ 1.5
ShameRated ★ 2.5

Chungking ExpressRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.5