Movies
Ratings
41
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0

SilmidoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

Radio StarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0