Series
Ratings
60
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist Season 5Rated ★ 5.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0

The Beauty InsideRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5