Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5

Memories of MurderRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 2.5

A Simple FavorRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0