Series
Ratings
51
Dynamite KissRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
DoubtRated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5