Series
Ratings
103
DoubtRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 0.5
GlitchRated ★ 0.5
DaybreakRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0