Movies
Ratings
809

The People UpstairsRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
Choir of GodRated ★ 3.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 2.5
Leap YearRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5

NocturnalRated ★ 1.0

Triangle of SadnessRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 2.0

Perfect DaysRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5