Movies
Ratings
28

The ClassicRated ★ 3.0

The Way HomeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0