Series
Ratings
125
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5

GachiakutaRated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5

Tougen AnkiRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 4.0
JeongnyeonRated ★ 1.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 0.5
So Not Worth ItRated ★ 1.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5