Titles you rated

The KingRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5

MinionsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0