Series
Ratings
32
AsuraRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5