Movies
Ratings
169
ConstantineRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0

The Fatal EncounterRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0

A Moment to RememberRated ★ 4.5