Series
Ratings
477
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The HeadRated ★ 3.0
Life's GameRated ★ 3.0- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 3.0
저스트 메이크업Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Unknown SeoulRated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 3.5