Movies
Ratings
431
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0

The PrisonRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5

The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
The Great WallRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5