Movies
Ratings
352
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.0
Love ResetRated ★ 1.0

The Boy and the HeronRated ★ 1.0

The Truth BeneathRated ★ 2.5

Little ForestRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5

The MercilessRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
WickedRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0

The Battleship IslandRated ★ 1.0