Movies
Ratings
77
In the HouseRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0

Honey and CloverRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5

Take This WaltzRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.0