Series
Ratings
63

Dan Da DanRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0