Series
Ratings
27
Mr. SunshineRated ★ 4.5

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5