Movies
Ratings
89
HamnetRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.0

EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 1.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BlankRated ★ 4.0
Pong Pong PongRated ★ 0.5