Movies
Ratings
845

Love, LiesRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5

Wild CardRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0

Rules of DatingRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0

Mood of the DayRated ★ 3.0

Wonderful NightmareRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5

The Last PrincessRated ★ 3.5