Titles you rated

DoctorsRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0