Titles you rated

The King in LoveRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5

Temptation of WifeRated ★ 3.5

On AirRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0