Movies
Ratings
78
DolittleRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5

HarmonyRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5

As OneRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0