Titles you rated

The BrutalistRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
So CuteRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.5
After HoursRated ★ 4.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Winter SleepRated ★ 4.5
BeanpoleRated ★ 4.5
The IdiotsRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.5
Exorcist II: The HereticRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Kung-Fu Master!Rated ★ 4.0