Series
Ratings
221
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5