Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 2.0

King and the ClownRated ★ 3.0

The ScamRated ★ 3.0

SilmidoRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0

My Scary GirlRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0

Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0