Titles you rated

Us and ThemRated ★ 4.0

AshfallRated ★ 0.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 1.0

ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0