Movies
Ratings
19
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0

MotherRated ★ 1.0

Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0

How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0