Series
Ratings
40
Magical Girl OreRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0

Rustic PeriodRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0