Titles you rated
Start-UpRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
I Was at Home, But...Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Coming Home AgainRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0

Despicable Me 3Rated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.0

Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Testament of YouthRated ★ 3.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5