Series
Ratings
30
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0